Duminică se joacă optimile Cupei României (judeţ)

Duminică, 26 februarie, au loc partidele din 8-imile Cupei României (judeţ) la fotbal. iată programul meciurilor şi delegările (arbitri şi observatorii):

 

016-02-26   15:30
A.S. PĂSTORUL Vaideeni C.S. POSADA Perişani
Teren: COMUNAL / Vaideeni

 

Arbitri Observatori
Olaru Constantin Alin (Ramnicu Valcea) Tomoioagă Grigore (Ramnicu Valcea)
Truta Marian (Ramnicu Valcea)  
Balteanu Ramona (Ramnicu Valcea) Detalii joc

 

 

 

_______________________________________________________________

 

2016-02-28   12:00
A.S. Băile Olăneşti C.S. COZIA Călimăneşti
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi

 

Arbitri Observatori
Lastun Mihail Sebastian (Ramnicu Valcea) Tudorică Ioan (Ramnicu Valcea)
Mutică Bogdan (Ramnicu Valcea)  
Apostolescu Robert Constantin (Ramnicu Valcea) Detalii joc

 

 

 

_______________________________________________________________

 

2016-02-28   12:00
A.S. Mihaesti A.S. MINERUL Ocnele Mari
Teren: COMUNAL / Mihăeşti

 

Arbitri Observatori
Tomoiaga Adrian Claudiu (Ramnicu Valcea) Stuparu Teodora (Ramnicu Valcea)
Mazilu Elena Roxana (Dragasani)  
Mazilu Maria Madalina (Dragasani) Detalii joc

 

 

_________________________________________________________

 

2016-02-28   12:00
A.S. Bărbăteşti C.S. Şirineasa
Teren: SCOALA / Barbatesti

 

Arbitri Observatori
Demetrescu Aurelian Daniel (Ramnicu Valcea) Popescu Constantin (Ramnicu Valcea)
Sima Maria Simona (Ramnicu Valcea)  
Iordache Marius Andrei (Ramnicu Valcea) Detalii joc

 

 

 

______________________________________________________________

 

2016-02-28   12:00
A.S. FORESTA Malaia A.S. CHIMIA 2012 Rm. Vâlcea
Teren: COMUNAL / Malaia

 

Arbitri Observatori
Mihai Ioan Iulian (Ramnicu Valcea) Rîmniceanu Emil (Ramnicu Valcea)
Dorobantu Ion Ovidiu (Ramnicu Valcea)  
Barbulescu Ionut Dragos (Ramnicu Valcea) Detalii joc

 

 

______________________________________________________________________

 

2016-02-28   12:00
A.S. TOPOLOGUL Galicea A.S. VOINŢA Orlesti
Teren: COMUNAL / Galicea

 

Arbitri Observatori
Demetrescu Iuliana Elena (Ramnicu Valcea) Mosor Gheorghe (Ramnicu Valcea)
Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea)  
Cladoveanu Nicolae Mirel (Dragasani) Detalii joc

 

 

 

__________________________________________________________________

 

2016-02-28   12:00
A.S. UNIREA Tomşani C.S. VIITORUL Dăeşti
Teren: A.S. UNIREA Tomşani

 

Arbitri Observatori
Busi Catalin (Ramnicu Valcea) Ariciu Constantin (Ramnicu Valcea)
Paunescu Paul Florin (Ramnicu Valcea)  
Chebar Adrian (Ramnicu Valcea) Detalii joc

 

 

 

__________________________________________________________________

 

2016-02-27   12:00
A.C.S. FLACĂRA Horezu F.C. Băbeni
Teren: TREAPT / Horezu

 

Arbitri Observatori
Mihaila Alexandru (Ramnicu Valcea) Stoica Dorel (Ramnicu Valcea)
Badea Marius (Ramnicu Valcea)  
Costache Marian Silviu (Ramnicu Valcea) Detalii joc
 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *