Rezultatele obţinute de karateka de la CS Chimia la Campionatul Naţional de Karate Shotokan WSF de la Odorheiul Secuiesc

  • BÎLĂ ANDREEA – Locul I Kumite W.K.F. Senioari -55 Kg
  • BÎLĂ ANDREEA – Locul I Kumite Shobu Ippon Senioari -55 Kg
  • GHIŢĂ SILVIU – Locul I Kumite Shobu Ippon -7Kg
  • GHIŢĂ SILVIU – Locul I Kumite W.K.F. -7Kg
  • ALEXANDRESCU ALEXIA Locul I Kumite W.K.F.Copii 3 -34Kg
  • FLOAREA DANIELA Locul I Kumite W.K.F.Copii 3 +38Kg
  • FLOAREA DANIELA Locul I Kumite Shobu Ippon Copii 3 +38Kg
  • GUSTIUC DMITRII Locul II Kumite Shobu Ippon Seniori +84 Kg
  • NIŢU SERGIU Locul II Kumite W.K.F. Cadeti -52 Kg
  • ALEXANDRESCU ERIC Locul II Kumite Shobu Ippon Minicadeti -38Kg
  • SAMSON MARINA Locul II Kumite Shobu Ippon Minicadeti -43Kg
  • GHIMIŞ CLARALocul II Kumite W.K.F. Minicadeti -43Kg
  • CĂŢEA RAREŞ Locul II Kumite Shobu Ippon Copii 3 -30Kg
  • DINU PAUL Locul III Kumite Shobu Ippon Seniori -84 Kg
  • GUSTIUC DMITRII Locul III Kumite W.K.F. Seniori +84 Kg
  • STANCIU NICOLAE Locul III Kumite W.K.F. Seniori -84 Kg
  • NIŢU SERGIU Locul III Kumite Shobu Ippon. Cadeti -52 Kg
  • PIROTEALĂ VLADLocul III Kumite Shobu Ippon Minicadeti -44 Kg
  • GHIMIŞ CRISTIANLocul III Kumite W.K.F. Minicadeti -44Kg
  • CĂŢEA RAREŞ Locul III Kumite W.K.F. Copii 3 -30Kg
  • KUMITE ECHIPE MASCULIN SENIORI – Locul II – (PAUL DINU, GHIŢĂ SILVIU, STANCIU NICOLAE şi GUSTIUC DMITRII)
  • KATA ECHIPE MASCULIN SENIORI- Locul III – (PAUL DINU, GHIŢĂ SILVIU şi STANCIU NICOLAE)
  • KUMITE ECHIPE FEMININ COPII 3 – Locul I – (FLOAREA DANIELA şiALEXANDRESCU ALEXIA)
  • KUMITE ECHIPE FEMININ MINICADEŢI – Locul III – (GHIMIŞ CLARA,SAMSON MARINA şi ISPAS IRMA)

KATA ECHIPE FEMININ MINICADEŢI – Locul III – (GHIMIŞ CLARA,SAMSON MARINA şi ISPAS IRMA).

 

REZULTATE A.C.S. SEN SPORT RM. VALCEA

CAMPIONATUL NAŢIONAL DE KARATE SHOTOKAN WSF

04-06.03.2016 TARGU SECUIESC

 

  • GĂGEANU MARIUS – Locul I Kumite W.K.F. Juniori -55 Kg
  • GĂGEANU MARIUS – Locul I Kumite Shobu Ippon Juniori -55 Kg
  • BOGOSLOV ŞTEFANIALocul I Kumite W.K.F.Copii 2 +30Kg
  • BOGOSLOV ŞTEFANIALocul I Kumite Shobu Ippon Copii 2 +30Kg
  • VOLINTIRU SANDRA – Locul III Kumite W.K.F. Juniori -59 Kg
  • VOLINTIRU SANDRA – Locul III Kumite Shobu Ippon Juniori -59 Kg
  • VĂCARU EDUARDLocul III Kumite K.F. Minicadeti +56Kg
  • STANCIU DENISLocul III Kumite W.K.F. Copii 3 -34Kg
  • KATA ECHIPE MASCULIN COPII 3- Locul III – (TOMA ANDREI, POPESCU SEBASTIAN şi STANCIU DENIS).

 

 

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *