Programul turului de campionat al Ligii 1

Etapa 1

  • Pandurii – CSU Craiova
  • Astra – Dinamo
  • Rapid (ACS Poli) – FC Botoşani
  • CFR – Chiajna
  • FC Voluntari – Viitorul
  • Steaua – Poli Iaşi
  • Gaz Metan – ASA Tg. Mureş

Etapa 2

  • CSU Craiova – ASA Tg. Mureş
  • Poli Iasi – Gaz Metan
  • Viitorul – Steaua
  • Chiajna – FC Voluntari
  • FC Botoşani – CFR Cluj
  • Dinamo – Rapid (ACS Poli)
  • Pandurii – Astra

Etapa 3

  • Astra – CSU Craiova
  • Rapid (ACS Poli) – Pandurii
  • CFR Cluj – Dinamo
  • FC Voluntari – FC Botoşani
  • Steaua – Chiajna
  • Gaz Metan – Viitorul
  • ASA Tg. Mureş – Poli Iaşi

Etapa 4

  • CSU Craiova – Poli Iaşi
  • Viitorul – ASA Tg. Mureş
  • Chiajna – Gaz Metan
  • FC Botoşani – Steaua
  • Dinamo – FC Voluntari
  • Pandurii – CFR Cluj
  • Astra – Rapid (ACS Poli)

Etapa 5

  • Rapid (ACS Poli) – CSU Craiova
  • CFR Cluj – Astra
  • FC Voluntari – Pandurii
  • Steaua – Dinamo
  • Gaz Metan – FC Botoşani
  • ASA Tg. Mureş – Chiajna
  • Poli Iaşi – Viitorul

Etapa 6

  • CSU Craiova – Viitorul
  • Chiajna – Poli Iaşi
  • FC Botoşani – ASA Tg. Mureş
  • Dinamo – Gaz Metan
  • Pandurii – Steaua
  • Astra – FC Voluntari
  • Rapid (ACS Poli) – CFR Cluj

Etapa 7

  • CFR Cluj – CSU Craiova
  • FC Voluntari – Rapid (ACS Poli)
  • Steaua – Astra
  • Gaz Metan – Pandurii
  • ASA Tg. Mureş – Dinamo
  • Poli Iaşi – FC Botoşani
  • Viitorul – Chiajna

Etapa 8

  • CSU Craiova – Chiajna
  • FC Botoşani – Viitorul
  • Dinamo – Poli Iaşi
  • Pandurii – ASA Tg. Mureş
  • Astra – Gaz Metan
  • Rapid (ACS Poli) – Steaua
  • CFR Cluj – FC Voluntari

Etapa 9

  • FC Voluntari – CSU Craiova
  • Steaua – CFR Cluj
  • Gaz Metan – Rapid (ACS Poli)
  • ASA Tg. Mureş – Astra
  • Poli Iaşi – Pandurii
  • Viitorul – Dinamo
  • Chiajna – FC Botoşani

Etapa 10

  • CSU Craiova – FC Botoşani
  • Dinamo – Chiajna
  • Pandurii – Viitorul
  • Astra – Poli Iaşi
  • Rapid (ACS Poli) – ASA Tg. Mureş
  • CFR Cluj – Gaz Metan
  • FC Voluntari – Steaua

Etapa 11

  • Steaua – CSU Craiova
  • Gaz Metan – FC Voluntari
  • ASA Tg. Mureş – CFR Cluj
  • Poli Iaşi – Rapid (ACS Poli)
  • Viitorul – Astra
  • Chiajna – Pandurii
  • FC Botoşani – Dinamo

Etapa 12

  • CSU Craiova – Dinamo
  • Pandurii – FC Botoşani
  • Astra – Chiajna
  • Rapid (ACS Poli) – Viitorul
  • CFR Cluj – Poli Iaşi
  • FC Voluntari – ASA Tg. Mureş
  • Steaua – Gaz Metan

Etapa 13

  • Gaz Metan – CSU Craiova
  • ASA Tg. Mureş – Steaua
  • Poli Iaşi – FC Voluntari
  • Viitorul – CFR Cluj
  • Chiajna – Rapid (ACS Poli)
  • FC Botoşani – Astra
  • Dinamo – Pandurii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *