Programul turului Ligii a 2-a

Etapa I

CS Afumaţi – Şoimii
Sepsi OSK – FC Braşov
Juventus – CS Mioveni
Olimpia – Metalul
Dunărea Cl. – Dacia Unirea
Un. Tărlungeni – Foresta
UTA BD – CSM Rm. Vl.
ASU Poli – Chindia
CS Baloteşti – ACS Berceni
Academica – FCM Baia Mare
Luceafărul Oradea va sta

Etapa a II-a

ACS Berceni – Academica
Chindia – CS Baloteşti
CSM Rm. Vl. – ASU Poli
Foresta – UTA BD
Dacia Unirea – Un. Tărlungeni
Metalul – Dunărea Cl.
CS Mioveni – Olimpia
FC Braşov – Juventus
Şoimii – Sepsi OSK
Luceafărul – CS Afumaţi
FCM Baia Mare vas ta

Etapa a III-a:

Sepsi OSK – Luceafărul
Juventus – Şoimii
Dunărea Cl. – CS Mioveni
Olimpia – FC Brașov
Un. Tărlungeni Un. Tărlungeni – Metalul
UTA BD – Dacia Unirea
ASU Poli – Foresta
CS Baloteşti – CSM Rm. Vl.
Academica – Chindia
FCM Baia Mare – ACS Berceni
CS Afumaţi stă

Etapa a IV-a:
Chindia – FCM Baia Mare
CSM Rm. Vl. – Academica
Foresta – CS Baloteşti
Dacia Unirea – ASU Poli
Metalul – UTA BD
CS Mioveni – Un. Tărlungeni
FC Braşov – Dunărea Cl.
Şoimii – Olimpia
Luceafărul – Juventus
CS Afumaţi – Sepsi OSK
ACS Berceni va sta

Etapa a V-a:

Juventus – CS Afumaţi
Olimpia – Luceafărul
Dunărea Călurași – Șoimii
Unirea Târlungeni – FC Brașov
UTA BD – CS Mioveni
ASU Poli – Metalul
CS Baloteşti – Dacia Unirea
Academica – Foresta
FCM Baia Mare – CSM Rm. Vl.
ACS Berceni – Chindia
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe stă

Etapa a VI-a:

CSM Rm. Vl. – ACS Berceni
Foresta – FCM Baia Mare
Dacia Unirea – Academica
Metalul – CS Baloteşti
CS Mioveni – ASU Poli
FC Braşov – UTA BD
Şoimii – Un. Tărlungeni
Luceafărul – Dunărea Cl.
CS Afumaţi – Olimpia
Sepsi OSK – Juventus
Chindia va sta

Etapa a VII-a
Olimpia – Sepsi OSK
Dunărea Cl. – CS Afumaţi
Un. Tărlungeni – Luceafărul
UTA BD – Şoimii
ASU Poli – FC Brașov
CS Baloteşti – CS Mioveni
Academica – Metalul
FCM Baia Mare – Dacia Unirea
ACS Berceni – Foresta
Chindia – CSM Rm. Vl.
Juventus vas ta

Etapa a VIII-a:

Foresta – Chindia
Dacia Unirea – ACS Berceni
Metalul – FCM Baia Mare
CS Mioveni – Academica
FC Braşov – CS Baloteşti
Şoimii – ASU Poli
Luceafărul – UTA BD
CS Afumaţi – Un. Tărlungeni
Sepsi OSK – Dunărea Cl.
Juventus – Olimpia
CSM Rm. Vâlcea va sta

Etapa a IX-a:
Dunărea Cl. – Juventus
Un. Tărlungeni – Sepsi OSK
UTA BD – CS Afumaţi
ASU Poli – Luceafărul
CS Baloteşti – Şoimii
Academica – FC Braşov
FCM Baia Mare – CS Mioveni
ACS Berceni – Metalul
Chindia – Dacia Unirea Brăila
CSM Rm. Vâlcea – Foresta
Olimpia Satu Mare vas ta

Etapa a X-a:

Dacia Unirea – CSM Rm. Vl.
Metalul – Chindia
CS Mioveni – ACS Berceni
FC Braşov – FCM Baia Mare
Şoimii – Academica
Luceafărul – CS Baloteşti
CS Afumaţi – ASU Poli
Sepsi OSK – UTA BD
Juventus – Un. Tărlungeni
Olimpia – Dunărea Cl.
Foresta va sta

Etapa a XI-a

Unirea Târlungeni – Olimpia
UTA – Juventus
ASU Poli – Sepsi
CS Balotești – CS Afumați
Academica – Luceafărul
FCM Baia Mare – Șoimii
ACS Berceni – FC Brașov
Chindia – CS Mioveni
CSM – Metalul
Foresta – Dacia Unirea
Dunărea Călărași va sta

Etapa a XII-a:

Metalul – Foresta
CS Mioveni – CSM Rm. Vâlcea
FC Brașov – Chindia
Șoimii – ACS Berceni
Luceafărul – FCM Baia Mare
CS Afumați – Academica
Sepsi – CS Balotești
Juventus – ASU Poli
Olimpia – UTA Arad
Dunărea Călărași – Unirea Târlungeni
Dacia Unirea Brăila va sta

Etapa a XIII-a:

UTA – Dunărea Călărași
ASU Poli – Olimpia
CS Balotești – Juventus
Academica – Sepsi
FCM Baia Mare – CS Afumați
ACS Berceni – Luceafărul
Chindia – Șoimii
CSM Rm. Vâlcea – FC Brașov
Foresta – CS Mioveni
Dacia Unirea – Metalul
Unirea Târlungeni vas ta

Etapa a XIV-a:

CS Mioveni – Dacia Unirea
FC Brașov – Foresta
Șoimii – CSM Rm. Vâlcea
Luceafărul – Chindia
CS Afumași – ACS Berceni
Sepsi – FCM Baia Mare
Juventus – Academica
Olimpia – CS Balotești
Dunărea Călărași – ASU Poli
Unirea Târlungeni – UTA
Metalul Reșița vas ta

Etapa a XV-a:

ASU Poli – Unirea Târlungeni
CS Balotești – Dunărea Călărași
Academica – Olimpia
FCM Baia Mare – Juventus
ACS Berceni – Sepsi
CHindia – CS Afumați
CSM Rm. Vâlcea – Luceafărul
Foresta – Șoimii
Dacia Unirea – FC Brașov
Metalul – CS MIoveni
UTA va sta

Etapa a XVI-a:

FC Brașov – Metalul
Șoimii – Dacia Unirea
Luceafărul – Foresta
CS Afumați – CSM Rm. Vâlcea
Sepsi – Chindia
Juventus – ACS Berceni
Olimpia – FCM Baia Mare
Dunărea Călărași – Academica
Unirea Târlungeni – CS Balotești
UTA – ASU Poli
CS Mioveni va sta

Etapa a XVII-a:

CS Baloteşti – UTA BD
Academica – Un. Tărlungeni
FCM Baia Mare – Dunărea Cl.
ACS Berceni – Olimpia
Chindia – Juventus
CSM Rm. Vl. – Sepsi OSK
Foresta – CS Afumaţi
Dacia Unirea – Luceafărul
Metalul – Șoimii
CS Mioveni – FC Brașov
ASU Poli va sta

Etapa a XVIII-a:

Șoimii – CS Mioveni
Luceafărul – Metalul
CS Afumați – Dacia Unirea
Sepsi – Foresta
Juventus – CSM Rm. Vâlcea
Olimpia – Chindia
Dunărea – Berceni
Unirea Târlungeni – FCM Baia Mare
UTA Arad – Academica
ASU Poli – CS Balotești
FC Brașov va sta

Etapa a XIX-a:
Academica – ASU Poli
FCM Baia Mare – UTA
ACS Berceni – Un. Tărlungeni
Chindia – Dunărea C
CSM Rm. Vl. – Olimpia
Foresta – Juventus
Dacia Unirea – Sepsi OSK
Metalul – CS Afumaţi
CS Mioveni – Luceafărul
FC Braşov – Şoimii
CS Balotești – stă

Etapa a XX-a

Luceafărul – FC Braşov
CS Afumaţi – CS Mioveni
Sepsi OSK – Metalul
Juventus – Dacia Unirea
Olimpia – Foresta
Dunărea Cl. – CSM Rm. Vl.
Un. Tărlungeni – Chindia
UTA BD – ACS Berceni
ASU Poli – FCM Baia Mare
Balotești – Academica
Șoimii Pâncota va sta

Etapa a XXI-a:
FCM Baia Mare – CS Baloteşti
ACS Berceni – ASU Poli
Chindia – UTA BD
CSM Rm. Vl. – Un. Tărlungeni
Foresta – Dunărea Cl.
Dacia Unirea – Olimpia
Metalul – Juventus
CS Mioveni – Sepsi OSK
FC Braşov – CS Afumaţi
Șoimii – Luceafărul
Academica va sta

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *