PROGRAMUL TURULUI LIGII NAŢIONALE DE HANDBAL FEMININ / SEZONUL 2017 – 2018

Etapa 1

Danubius Galaţi – Dunărea Brăila
Unirea Slobozia – CSM Bucureşti
CSM Roman – HC Zalău
Măgura Cisnădie – U Cluj
Rapid Bucureşti – CSM Slatina
Corona Braşov – HCM RM. VÂLCEA
SCM Craiova – CSM Bistriţa

Etapa a 2-a

Dunărea Brăila – CSM Bistriţa
HCM RM.VÂLCEA – SCM Craiova
CSM Slatina – Corona Brașov
U Cluj Napoca – Rapid București
HC Zalău – Măgura Cisnădie
CSM Bucureşti – CSM Roman
Danubius Galaţi – Unirea Slobozia

Etapa a 3-a

Unirea Slobozia – Dunărea Brăila
CSM Roman – Danubius Galaţi
CS Măgura Cisnădie – CSM Bucureşti
Rapid Bucureşti – HC Zalău
Corona Braşov – U Cluj Napoca
SCM Craiova – CSM Slatina
CSM Bistriţa – HCM RM. VÂLCEA

Etapa a 4-a

Dunărea Brăila – HCM RM. VÂLCEA
CSM Slatina – CSM Bistriţa
U Cluj Napoca – SCM Craiova
HC Zalău – Corona Braşov
CSM Bucureşti – Rapid Bucureşti
Danubius Galaţi – Măgura Cisnădie
Unirea Slobozia – CSM Roman

Etapa a 5-a

CSM Roman – HC Dunărea Brăila
Măgura Cisnădie – Unirea Slobozia
Rapid Bucureşti – Danubius Galaţi
Corona Braşov – CSM Bucureşti
SCM Craiova – HC Zalău
CSM Bistriţa – U Cluj Napoca
HCM RM. VÂLCEA – CSM Slatina

Etapa a 6-a

Dunărea Brăila – CSM Slatina
Universitatea Cluj Napoca – HCM RM. VÂLCEA
HC Zalău – CSM Bistriţa
CSM Bucureşti – SCM Craiova
Danubius Galaţi – Corona Braşov
CSM Unirea Slobozia – Rapid Bucureşti
CSM Roman – Măgura Cisnădie

Etapa a 7-a

Măgura Cisnădie – Dunărea Brăila
Rapid Bucureşti – CSM Roman
Corona Braşov – CSM Unirea Slobozia
SCM Craiova – Danubius Galaţi
CSM Bistriţa – CSM Bucureşti
HCM RM. VÂLCEA – HC Zalău
CSM Slatina – U Cluj Napoca

Etapa a 8-a

Dunărea Brăila – U Cluj Napoca
HC Zalău – CSM Slatina
CSM Bucureşti – HCM RM. VÂLCEA
Danubius Galaţi – CSM Bistriţa
CSM Unirea Slobozia – SCM Craiova
CSM Roman – Corona Braşov
Măgura Cisnădie – Rapid Bucureşti

Etapa a 9-a

Rapid Bucureşti – Dunărea Brăila
Corona Braşov – Măgura Cisnădie
SCM Craiova – CSM Roman
CSM Bistriţa – CSM Unirea Slobozia
HCM RM. VÂLCEA – Danubius Galaţi
CSM Slatina – CSM Bucureşti
U Cluj Napoca – HC Zalău

Etapa a 10-a

Dunărea Brăila – HC Zalău
CSM Bucureşti – U Cluj Napoca
CSU Danubius Galaţi – CSM Slatina
CSM Unirea Slobozia – HCM RM. VÂLCEA
CSM Roman – CSM Bistriţa
Măgura Cisnădie – SCM Craiova
Rapid Bucureşti – Corona Braşov

Etapa a 11-a

Corona Braşov – Dunărea Brăila
SCM Craiova – Rapid Bucureşti
CSM Bistriţa – Măgura Cisnădie
HCM RM. VÂLCEA – CSM Roman
CSM Slatina – CSM Unirea Slobozia
U Cluj Napoca – Danubius Galaţi
HC Zalău – CSM Bucureşti

Etapa a 12-a

Dunărea Brăila – CSM Bucureşti
CSU Danubius Galaţi – HC Zalău
CSM Unirea Slobozia – U Cluj Napoca
CSM Roman – CSM Slatina
Măgura Cisnădie – HCM RM. VÂLCEA
Rapid Bucureşti – CSM Bistriţa
Corona Braşov – SCM Craiova

Etapa a 13-a

SCM Craiova – Dunărea Brăila
CSM Bistriţa – Corona Braşov
HCM RM. VÂLCEA – Rapid Bucureşti
CSM Slatina – Măgura Cisnădie
Universitatea Cluj Napoca – CSM Roman
HC Zalău – CSM Unirea Slobozia
CSM Bucureşti – CSU Danubius Galaţi

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *