Programul turului Ligii a 2-a

ETAPA 1 – 5 august 2017

Luceafărul Oradea – Metalul Reşiţa
Ripensia Timişoara – Foresta Suceava
ASA Târgu Mureş Ştiinţa Miroslava
Dacia Unirea Brăila – ASU Politehnica Timişoara
SCM Piteşti – Pandurii Târgu Jiu
Chindia Târgovişte – UTA Bătrâna Doamnă
Metaloglobus Bucureşti – Olimpia Satu Mare
Academica Clinceni Dunărea Călăraşi
CS Mioveni – CS Afumaţi
AFC Hermannstadt – CS Baloteşti

ETAPA 2 – 12 august 2017

Metalul Reşiţa – CS Baloteşti
CS Afumaţi – AFC Hermannstadt
Dunărea Călăraşi – CS Mioveni
Olimpia Satu Mare – Academica Clinceni
UTA Bătrâna Doamnă – Metaloglobus Bucureşti
Pandurii Târgu Jiu – Chindia Târgovişte
ASU Politehnica Timişoara – SCM Piteşti
Ştiinţa Miroslava – Dacia Unirea Brăila
Foresta Suceava – ASA Târgu Mureş
Luceafărul Oradea – Ripensia Timişoara

ETAPA 3 – 19 august 2017

Ripensia Timişoara – Metalul Reşiţa
ASA Târgu Mureş – Luceafărul Oradea
Dacia Unirea Brăila – Foresta Suceava
SCM Piteşti – Ştiinţa Miroslava
Chindia Târgovişte – ASU Politehnica Timişoara
Metaloglobus Bucureşti – Pandurii Târgu Jiu
Academica Clinceni – UTA Bătrâna Doamnă
CS Mioveni – Olimpia Satu Mare
AFC Hermannstadt – Dunărea Călăraşi
CS Baloteşti – CS Afumaţi

ETAPA 4 – 23 august 2017 – intermediară

Metalul Reşiţa – CS Afumaţi
Dunărea Călăraşi – CS Baloteşti
Olimpia Satu Mare – AFC Hermannstadt
UTA Bătrâna Doamnă – CS Mioveni
Pandurii Târgu Jiu – Academica Clinceni
ASU Politehnica Timişoara – Metaloglobus Bucureşti
Ştiinţa Miroslava – Chindia Târgovişte
Foresta Suceava – SCM Piteşti
Luceafărul Oradea – Dacia Unirea Brăila
Ripensia Timişoara – ASA Târgu Mureş

ETAPA 5 – 26 august 2017

ASA Târgu Mureş – Metalul Reşiţa
Dacia Unirea Brăila – Ripensia Timişoara
SCM Piteşti – Luceafărul Oradea
Chindia Târgovişte – Foresta Suceava
Metaloglobus Bucureşti – Ştiinţa Miroslava
Academica Clinceni – ASU Politehnica Timişoara
CS Mioveni – Pandurii Târgu Jiu
AFC Hermannstadt – UTA Bătrâna Doamnă
CS Baloteşti – Olimpia Satu Mare
CS Afumaţi – Dunărea Călăraşi

ETAPA 6 – 2 septembrie 2017

Metalul Reşiţa – Dunărea Călăraşi
Olimpia Satu Mare – CS Afumaţi
UTA Bătrâna Doamnă – CS Baloteşti
Pandurii Târgu Jiu – AFC Hermannstadt
ASU Politehnica Timişoara – CS Mioveni
Ştiinţa Miroslava – Academica Clinceni
Foresta Suceava – Metaloglobus Bucureşti
Luceafărul Oradea – Chindia Târgovişte
Ripensia Timişoara – SCM Piteşti
ASA Târgu Mureş – Dacia Unirea Brăila

ETAPA 7 – 9 septembrie 2017

Dacia Unirea Brăila – Metalul Reşiţa
SCM Piteşti – ASA Târgu Mureş
Chindia Târgovişte – Ripensia Timişoara
Metaloglobus Bucureşti – Luceafărul Oradea
Academica Clinceni – Foresta Suceava
CS Mioveni – Ştiinţa Miroslava
AFC Hermannstadt – ASU Politehnica Timişoara
CS Baloteşti – Pandurii Târgu Jiu
CS Afumaţi – UTA Bătrâna Doamnă
Dunărea Călăraşi – Olimpia Satu Mare

ETAPA 8 – 16 septembrie 2017

Metalul Reşiţa – Olimpia Satu Mare
UTA Bătrâna Doamnă – Dunărea Călăraşi
Pandurii Târgu Jiu – CS Afumaţi
ASU Politehnica Timişoara – CS Baloteşti
Ştiinţa Miroslava – AFC Hermannstadt
Foresta Suceava – CS Mioveni
Luceafărul Oradea – Academica Clinceni
Ripensia Timişoara – Metaloglobus Bucureşti
ASA Târgu Mureş – Chindia Târgovişte

Dacia Unirea Brăila – SCM Piteşti

ETAPA 9 – 23 septembrie 2017

SCM Piteşti – Metalul Reşiţa
Chindia Târgovişte – Dacia Unirea Brăila
Metaloglobus Bucureşti – ASA Târgu Mureş
Academica Clinceni – Ripensia Timişoara
CS Mioveni – Luceafărul Oradea
AFC Hermannstadt – Foresta Suceava
CS Baloteşti – Ştiinţa Miroslava
CS Afumaţi – ASU Politehnica Timişoara
Dunărea Călăraşi – Pandurii Târgu Jiu
Olimpia Satu Mare – UTA Bătrâna Doamnă

ETAPA 10 – 30 septembrie 2017

Metalul Reşiţa – UTA Bătrâna Doamnă
Pandurii Târgu Jiu – Olimpia Satu Mare
ASU Politehnica Timişoara – Dunărea Călăraşi
Ştiinţa Miroslava – CS Afumaţi
Foresta Suceava – CS Baloteşti
Luceafărul Oradea – AFC Hermannstadt
Ripensia Timişoara – CS Mioveni
ASA Târgu Mureş – Academica Clinceni
Dacia Unirea Brăila – Metaloglobus Bucureşti
SCM Piteşti – Chindia Târgovişte

ETAPA 11 – 7 octombrie 2017

Chindia Târgovişte – Metalul Reşiţa
Metaloglobus Bucureşti – SCM Piteşti
Academica Clinceni – Dacia Unirea Brăila
CS Mioveni – ASA Târgu Mureş
AFC Hermannstadt – Ripensia Timişoara
CS Baloteşti – Luceafărul Oradea
CS Afumaţi – Foresta Suceava
Dunărea Călăraşi – Ştiinţa Miroslava
Olimpia Satu Mare – ASU Politehnica Timişoara
UTA Bătrâna Doamnă – Pandurii Târgu Jiu

ETAPA 12 – 14 octombrie 2017

Metalul Reşiţa – Pandurii Târgu Jiu
ASU Politehnica Timişoara – UTA Bătrâna Doamnă
Ştiinţa Miroslava – Olimpia Satu Mare
Foresta Suceava – Dunărea Călăraşi
Luceafărul Oradea – CS Afumaţi
Ripensia Timişoara – CS Baloteşti
ASA Târgu Mureş – AFC Hermannstadt
Dacia Unirea Brăila – CS Mioveni
SCM Piteşti – Academica Clinceni
Chindia Târgovişte – Metaloglobus Bucureşti

ETAPA 13 – 21 octombrie 2017

Metaloglobus Bucureşti – Metalul Reşiţa
Academica Clinceni – Chindia Târgovişte
CS Mioveni – SCM Piteşti
AFC Hermannstadt – Dacia Unirea Brăila
CS Baloteşti – ASA Târgu Mureş
CS Afumaţi – Ripensia Timişoara
Dunărea Călăraşi – Luceafărul Oradea
Olimpia Satu Mare – Foresta Suceava
UTA Bătrâna Doamnă – Ştiinţa Miroslava
Pandurii Târgu Jiu – ASU Politehnica Timişoara

ETAPA 14 – 28 octombrie 2017

Metalul Reşiţa – ASU Politehnica Timişoara
Ştiinţa Miroslava – Pandurii Târgu Jiu
Foresta Suceava – UTA Bătrâna Doamnă
Luceafărul Oradea – Olimpia Satu Mare
Ripensia Timişoara – Dunărea Călăraşi
ASA Târgu Mureş – CS Afumaţi
Dacia Unirea Brăila – CS Baloteşti
SCM Piteşti – AFC Hermannstadt
Chindia Târgovişte – CS Mioveni
Metaloglobus Bucureşti – Academica Clinceni

ETAPA 15 – 4 noiembrie 2017

Academica Clinceni – Metalul Reşiţa
CS Mioveni – Metaloglobus Bucureşti
AFC Hermannstadt – Chindia Târgovişte
CS Baloteşti – SCM Piteşti
CS Afumaţi – Dacia Unirea Brăila
Dunărea Călăraşi – ASA Târgu Mureş
Olimpia Satu Mare – Ripensia Timişoara
UTA Bătrâna Doamnă – Luceafărul Oradea
Pandurii Târgu Jiu – Foresta Suceava
ASU Politehnica Timişoara – Ştiinţa Miroslava

ETAPA 16 – 8 noiembrie 2017 – intermediară

Metalul Reşiţa – Ştiinţa Miroslava
Foresta Suceava – ASU Politehnica Timişoara
Luceafărul Oradea – Pandurii Târgu Jiu
Ripensia Timişoara – UTA Bătrâna Doamnă
ASA Târgu Mureş – Olimpia Satu Mare
Dacia Unirea Brăila – Dunărea Călăraşi
SCM Piteşti – CS Afumaţi
Chindia Târgovişte – CS Baloteşti
Metaloglobus Bucureşti – AFC Hermannstadt
Academica Clinceni – CS Mioveni

ETAPA 17 – 11 noiembrie 2017

CS Mioveni – Metalul Reşiţa
AFC Hermannstadt – Academica Clinceni
CS Baloteşti – Metaloglobus Bucureşti
CS Afumaţi – Chindia Târgovişte
Dunărea Călăraşi – SCM Piteşti
Olimpia Satu Mare – Dacia Unirea Brăila
UTA Bătrâna Doamnă – ASA Târgu Mureş
Pandurii Târgu Jiu – Ripensia Timişoara
ASU Politehnica Timişoara – Luceafărul Oradea
Ştiinţa Miroslava – Foresta Suceava

ETAPA 18 – 18 noiembrie 2017

Metalul Reşiţa – Foresta Suceava
Luceafărul Oradea – Ştiinţa Miroslava
Ripensia Timişoara – ASU Politehnica Timişoara
ASA Târgu Mureş – Pandurii Târgu Jiu
Dacia Unirea Brăila – UTA Bătrâna Doamnă
SCM Piteşti – Olimpia Satu Mare
Chindia Târgovişte – Dunărea Călăraşi
Metaloglobus Bucureşti – CS Afumaţi
Academica Clinceni – CS Baloteşti
CS Mioveni – AFC Hermannstadt

ETAPA 19 – 25 noiembrie 2017

AFC Hermannstadt – Metalul Reşiţa
CS Baloteşti – CS Mioveni
CS Afumaţi – Academica Clinceni
Dunărea Călăraşi – Metaloglobus Bucureşti
Olimpia Satu Mare – Chindia Târgovişte
UTA Bătrâna Doamnă – SCM Piteşti
Pandurii Târgu Jiu – Dacia Unirea Brăila
ASU Politehnica Timişoara – ASA Târgu Mureş
Ştiinţa Miroslava – Ripensia Timişoara
Foresta Suceava – Luceafărul Oradea

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *