Programul sezonului regulat la Superliga Valcea

Etapa I – 19 august

A.S. UNIREA Tomşani – C.S. Mădulari
A.S. OLTEŢUL Alunu – C.S. COZIA Călimăneşti
F.C. Băbeni – A.S. MINERUL Costeşti
C.S. LOTRU Brezoi – SCM Rm. Vâlcea
A.S. OLTEŢU Bălceşti – A.S. VOINŢA Orleşti
C.S. VIITORUL Dăeşti – A.C.S. FLACĂRA Horezu

Etapa a II-a – 26-08-2017

C.S. COZIA Călimăneşti – A.S. UNIREA Tomşani
A.S. MINERUL Costeşti – A.S. OLTEŢUL Alunu
SCM Rm. Vâlcea – FC Babeni
A.S. VOINŢA Orleşti – C.S. LOTRU Brezoi
A.C.S. FLACĂRA Horezu – A.S. OLTEŢU Bălceşti
C.S. Mădulari – C.S. VIITORUL Dăeşti

Etapa a III-a – 01-09-2017

A.S. UNIREA Tomşani – A.S. MINERUL Costeşti
A.S. OLTE?UL Alunu – – SCM Rm. Vâlcea
F.C. Băbeni – A.S. VOINŢA Orleşti
C.S. LOTRU Brezoi – A.C.S. FLACĂRA Horezu
A.S. OLTEŢU Bălceşti – C.S. VIITORUL Dăeşti
C.S. COZIA Călimăneşti – C.S. Mădulari

Etapa a IV-a – 08-09-2017

SCM Rm. Vâlcea – A.S. UNIREA Tomşani
A.S. VOINŢA Orleşti – A.S. OLTEŢUL Alunu
A.C.S. FLACĂRA Horezu – F.C. Băbeni
C.S. VIITORUL Dăeşti – C.S. LOTRU Brezoi
C.S. Mădulari – A.S. OLTEŢU Bălceşti
A.S. MINERUL Costeşti – C.S. COZIA Călimăneşti

Etapa a V-a – 15-09-2017

A.S. UNIREA Tomşani – A.S. VOINŢA Orleşti
A.S. OLTE?UL Alunu – A.C.S. FLACĂRA Horezu
F.C. Băbeni – C.S. VIITORUL Dăeşti
C.S. LOTRU Brezoi – A.S. OLTEŢU Bălceşti
A.S. MINERUL Costeşti – C.S. Mădulari
C.S. COZIA Călimăneşti – – SCM Rm. Vâlcea

Etapa a VI-a – 22-09-2017

A.C.S. FLACĂRA Horezu – A.S. UNIREA Tomşani
C.S. VIITORUL Dăeşti – OLTEŢUL Alunu
A.S. OLTEŢU Bălceşti – F.C. Băbeni
C.S. Mădulari – C.S. LOTRU Brezoi
A.S. VOINŢA Orleşti – C.S. COZIA Călimăneşti
SCM Rm. Vâlcea – A.S. MINERUL Costeşti

Etapa a VII-a – 29-09-2017

A.S. UNIREA Tomşani – C.S. VIITORUL Dăeşti
A.S. OLTE?UL Alunu – A.S. OLTEŢU Bălceşti
F.C. Băbeni – C.S. LOTRU Brezoi
A.S. MINERUL Costeşti – A.S. VOINŢA Orlesti
C.S. COZIA Călimăneşti – A.C.S. FLACĂRA Horezu
SCM Rm. Vâlcea – C.S. Mădulari

Etapa a VIII-a – 07-10-2017

A.S. OLTEŢU Bălceşti – A.S. UNIREA Tomşani
C.S. LOTRU Brezoi – A.S. OLTEŢUL Alunu
C.S. Mădulari – F.C. Băbeni
C.S. VIITORUL Dăeşti – C.S. COZIA Călimăneşti
A.C.S. FLACĂRA Horezu – A.S. MINERUL Costeşti
A.S. VOINŢA Orleşti  – SCM Rm. Vâlcea

Etapa a IX-a – 13-10-2017

A.S. UNIREA Tomşani – C.S. LOTRU Brezoi
A.S. OLTE?UL Alunu – F.C. Băbeni
SCM Rm. Vâlcea – A.C.S. FLACĂRA Horezu
A.S. MINERUL Costeşti – C.S. VIITORUL Dăeşti
C.S. COZIA Călimăneşti – A.S. OLTEŢU Bălceşti
C.S. Mădulari – A.S. VOINŢA Orleşti

Etapa a X-a – 20-10-2017

F.C. Băbeni – A.S. UNIREA Tomşani
A.S. OLTEŢUL Alunu – C.S. Mădulari
C.S. LOTRU Brezoi – C.S. COZIA Călimăneşti
A.S. OLTEŢU Bălceşti – A.S. MINERUL Costeşti
C.S. VIITORUL Dăeşti – SCM Rm. Vâlcea
A.C.S. FLACĂRA Horezu – A.S. VOINŢA Orleşti

Etapa a XI-a – 27-10-2017

A.S. UNIREA Tomşani – A.S. OLTEŢUL Alunu
C.S. COZIA Călimăneşti – F.C. Băbeni
A.S. MINERUL Costeşti – C.S. LOTRU Brezoi
SCM Rm. Vâlcea- A.S. OLTEŢU Bălceşti
A.S. VOINŢA Orleşti – C.S. VIITORUL Dăeşti
C.S. Mădulari – A.C.S. FLACĂRA Horezu

Etapa a XII-a – 03-11-2017

C.S. Mădulari – UNIREA Tomşani
A.S. COZIA Călimăneşti – A.S. OLTEŢUL Alunu
A.S. MINERUL Costeşti – F.C. Băbeni
SCM Rm. Vâlcea – C.S. LOTRU Brezoi
A.S. VOINŢA Orleşti – A.S. OLTEŢU Bălceşti
A.C.S. FLACĂRA Horezu – VIITORUL Dăeşti

Etapa a XIII-a – 10-11-2017

A.S. UNIREA Tomşani – C.S. COZIA Călimăneşti
A.S. OLTEŢUL Alunu – A.S. MINERUL Costeşti
F.C. Băbeni – – SCM Rm. Vâlcea
C.S. LOTRU Brezoi – VOINŢA Orleşti
A.S. OLTEŢU Bălceşti – A.C.S. FLACĂRA Horezu
C.S. VIITORUL Dăeşti – C.S. Mădulari

Etapa a XIV-a – 17-11-2017

A.S. MINERUL Costeşti – A.S. UNIREA Tomşani
SCM Rm. Vâlcea- A.S. OLTEŢUL Alunu
A.S. VOINŢA Orleşti – F.C. Băbeni
A.C.S. FLACĂRA Horezu – C.S. LOTRU Brezoi
C.S. VIITORUL Dăeşti – A.S. OLTEŢU Bălceşti
C.S. Mădulari – C.S. COZIA Călimăneşti

Etapa a XV-a – 24-11-2017

A.S. UNIREA Tomşani – – SCM Rm. Vâlcea
A.S. OLTEŢUL Alunu – A.S. VOINŢA Orlesti
F.C. Băbeni – A.C.S. FLACĂRA Horezu
C.S. LOTRU Brezoi – C.S. VIITORUL Dăeşti
A.S. OLTEŢU Bălceşti – C.S. Mădulari
C.S. COZIA Călimăneşti – A.S. MINERUL Costeşti

Etapa a XVI-a – 01-12-2017

A.S. VOINŢA Orleşti – A.S. UNIREA Tomşani
A.C.S. FLACĂRA Horezu – OLTE?UL Alunu
C.S. VIITORUL Dăeşti – F.C. Băbeni
A.S. OLTEŢU Bălceşti – C.S. LOTRU Brezoi
C.S. Mădulari – A.S. MINERUL Costeşti
SCM Rm. Vâlcea- C.S. COZIA Călimăneşti

Etapa a XVII-a – ?

A.S. UNIREA Tomşani – A.C.S. FLACĂRA Horezu
A.S. OLTEŢUL Alunu – C.S. VIITORUL Dăeşti
F.C. Băbeni – A.S. OLTEŢU Bălceşti
C.S. LOTRU Brezoi – .S. Mădulari
C.S. COZIA Călimăneşti – A.S. VOINŢA Orlesti
A.S. MINERUL Costeşti – – SCM Rm. Vâlcea

Etapa a XVIII-a – ?

C.S. VIITORUL Dăeşti – A.S. UNIREA Tomşani
A.S. OLTEŢU Bălceşti – A.S. OLTE?UL Alunu
C.S. LOTRU Brezoi – F.C. Băbeni
A.S. VOINŢA Orlesti – A.S. MINERUL Costeşti
A.C.S. FLACĂRA Horezu – C.S. COZIA Călimăneşti
C.S. Mădulari – SCM Rm. Vâlcea

Etapa a XIX-a – ?

A.S. UNIREA Tomşani – A.S. OLTEŢU Bălceşti
A.S. OLTE?UL Alunu – C.S. LOTRU Brezoi
F.C. Băbeni – C.S. Mădulari
C.S. COZIA Călimăneşti – C.S. VIITORUL Dăeşti
A.S. MINERUL Costeşti – A.C.S. FLACĂRA Horezu
SCM Rm. Vâlcea – A.S. VOINŢA Orleşti

Etapa a XX-a – ?

C.S. LOTRU Brezoi – A.S. UNIREA Tomşani
F.C. Băbeni – A.S. OLTEŢUL Alunu
A.C.S. FLACĂRA Horezu – – SCM Rm. Vâlcea
C.S. VIITORUL Dăeşti – A.S. MINERUL Costeşti
A.S. OLTEŢU Bălceşti – C.S. COZIA Călimăneşti
A.S. VOINŢA Orleşti – C.S. Mădulari

Etapa a XXI-a – ?

A.S. UNIREA Tomşani – F.C. Băbeni
C.S. Mădulari – A.S. OLTEŢUL Alunu
C.S. COZIA Călimăneşti – C.S. LOTRU Brezoi
A.S. MINERUL Costeşti – A.S. OLTEŢU Bălceşti
SCM Rm. Vâlcea – C.S. VIITORUL Dăeşti –
A.S. VOINŢA Orleşti – A.C.S. FLACĂRA Horezu

Etapa a XXII-a – ?

A.S. OLTEŢUL Alunu – A.S. UNIREA Tomşani
F.C. Băbeni – C.S. COZIA Călimăneşti
C.S. LOTRU Brezoi – A.S. MINERUL Costeşti
A.S. OLTEŢU Bălceşti – SCM Rm. Vâlcea
C.S. VIITORUL Dăeşti – A.S. VOINŢA Orleşti
A.C.S. FLACĂRA Horezu – C.S. Mădulari

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *