Programul primelor 6 etape în Seria a 3-a a Ligii a 3-a

Etapa 1

ACS SR MUNICIPAL BRAŞOV – AS FC PUCIOASA

U CRAIOVA 1948 – CS ATLETIC BRADU

SC FC VOLUNTARI SA 2 – CSM FLACĂRA MORENI

AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – ACS VIITORUL DOMNEŞTI

AFCM ALEXANDRIA – AFC HERMANNSTADT 2

ACS FLACĂRA HOREZU – CS SPORTING ROȘIORI 2008

AFC ASTRA 2 – U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2

ACS UNIREA BASCOV – ACSO FILIAŞI

 

Etapa 2

AS FC PUCIOASA – ACSO FILIAŞI U CRAIOVA 1948

CLUB SPORTIV SA 2 – ACS UNIREA BASCOV

CS SPORTING ROȘIORI 2008 – AFC ASTRA 2

AFC HERMANNSTADT 2 – ACS FLACĂRA HOREZU

ACS VIITORUL DOMNEŞTI – AFCM ALEXANDRIA

CSM FLACĂRA MORENI – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

CS ATLETIC BRADU – SC FC VOLUNTARI SA 2

ACS SR MUNICIPAL BRAŞOV – U CRAIOVA 1948

 

Etapa 3

U CRAIOVA 1948 – AS FC PUCIOASA

SC FC VOLUNTARI SA 2 – ACS SR MUNICIPAL BRAŞOV

AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – CS ATLETIC BRADU

AFCM ALEXANDRIA – CSM FLACĂRA MORENI

ACS FLACĂRA HOREZU – ACS VIITORUL DOMNEŞTI

AFC ASTRA 2 – AFC HERMANNSTADT 2

ACS UNIREA BASCOV – CS SPORTING ROȘIORI 2008

ACSO FILIAŞI – U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA 2

 

Etapa 4

AS FC PUCIOASA – U CRAIOVA 1948

CLUB SPORTIV SA 2 CS SPORTING ROȘIORI 2008 – ACSO FILIAŞI

AFC HERMANNSTADT 2 – ACS UNIREA BASCOV

ACS VIITORUL DOMNEŞTI – AFC ASTRA 2

CSM FLACĂRA MORENI – ACS FLACĂRA HOREZU

CS ATLETIC BRADU – AFCM ALEXANDRIA

ACS SR MUNICIPAL BRAŞOV – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

U CRAIOVA 1948 – SC FC VOLUNTARI SA 2

 

Etapa 5

SC FC VOLUNTARI SA 2 – AS FC PUCIOASA

AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – U CRAIOVA 1948

AFCM ALEXANDRIA – ACS SR MUNICIPAL BRAŞOV ACS

FLACĂRA HOREZU – CS ATLETIC BRADU

AFC ASTRA 2 – CSM FLACĂRA MORENI

ACS UNIREA BASCOV – ACS VIITORUL DOMNEŞTI

ACSO FILIAŞI – AFC HERMANNSTADT 2 U CRAIOVA 1948

CLUB SPORTIV SA 2 – CS SPORTING ROȘIORI 2008

 

Etapa 6

AS FC PUCIOASA – CS SPORTING ROȘIORI 2008

AFC HERMANNSTADT 2 – U CRAIOVA 1948

CLUB SPORTIV SA 2 ACS VIITORUL DOMNEŞTI – ACSO FILIAŞI

CSM FLACĂRA MORENI – ACS UNIREA BASCOV

CS ATLETIC BRADU – AFC ASTRA 2

ACS SR MUNICIPAL BRAŞOV – ACS FLACĂRA HOREZU

U CRAIOVA 1948 – AFCM ALEXANDRIA

SC FC VOLUNTARI SA 2 – AFC TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *