Program (tur – retur) Liga a 4-a Vâlcea

Etapa 1
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
C.S. Şuşani – A.S. INTER Lăpuşata
A.S. Bunești – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
A.S. Mihăești – A.S. FORESTA Malaia
A.S. VICTORIA Frînceşti – C.S. Guşoeni
A.S. SPORTING Galicea – A.C.S. VÂLCEA SPORT
A.S. Bărbăteşti – A.C.S. MINERUL Berbeşti
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – C.S. Mădulari
C.S. LOTRU Brezoi – A.S. ATHLETICO Băile Govora

Etapa 2
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – C.S. Şuşani
A.S. INTER Lăpuşata – A.S. Bunești
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – A.S. Mihăești
A.S. FORESTA Malaia – A.S. SPORTING Galicea
C.S. Guşoeni – A.S. Bărbăteşti
A.C.S. VÂLCEA SPORT – A.S. VICTORIA Frînceşti
A.C.S. MINERUL Berbeşti – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
C.S. Mădulari – C.S. LOTRU Brezoi
A.S. ATHLETICO Băile Govora – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016

Etapa 3
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – C.S. Mădulari
C.S. Şuşani – A.S. ATHLETICO Băile Govora
A.S. Bunești – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
A.S. VICTORIA Frînceşti – A.S. FORESTA Malaia
A.S. SPORTING Galicea – A.S. Mihăești
A.S. Bărbăteşti – A.C.S. VÂLCEA SPORT
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – C.S. Guşoeni
C.S. LOTRU Brezoi – A.C.S. MINERUL Berbeşti
A.S. INTER Lăpuşata – A.C.S. VIITORUL Valea Mare

Etapa 4
A.S. Mihăești – A.S. VICTORIA Frînceşti
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – A.S. INTER Lăpuşata
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – A.S. SPORTING Galicea
A.S. FORESTA Malaia – A.S. Bărbăteşti
C.S. Guşoeni – C.S. LOTRU Brezoi
A.C.S. VÂLCEA SPORT – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
A.C.S. MINERUL Berbeşti – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
C.S. Mădulari – C.S. Şuşani
A.S. ATHLETICO Băile Govora – A.S. Bunești

Etapa 5
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – C.S. Guşoeni
C.S. Şuşani – A.C.S. MINERUL Berbeşti
A.S. Bunești – C.S. Mădulari
A.S. VICTORIA Frînceşti – A.S. SPORTING Galicea
A.S. Bărbăteşti – A.S. Mihăești
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – A.S. FORESTA Malaia
C.S. LOTRU Brezoi – A.C.S. VÂLCEA SPORT
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
A.S. INTER Lăpuşata – A.S. ATHLETICO Băile Govora

Etapa 6
A.S. Mihăești – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
A.S. SPORTING Galicea – A.S. Bărbăteşti
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – A.S. VICTORIA Frînceşti
A.S. FORESTA Malaia – C.S. LOTRU Brezoi
C.S. Guşoeni – C.S. Şuşani
A.C.S. VÂLCEA SPORT – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.C.S. MINERUL Berbeşti – A.S. Bunești
C.S. Mădulari – A.S. INTER Lăpuşata
A.S. ATHLETICO Băile Govora – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel

Etapa 7
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – A.S. FORESTA Malaia
C.S. Şuşani – A.C.S. VÂLCEA SPORT
A.S. Bunești – C.S. Guşoeni
A.S. Bărbăteşti – A.S. VICTORIA Frînceşti
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – A.S. SPORTING Galicea
C.S. LOTRU Brezoi – A.S. Mihăești
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – C.S. Mădulari
A.S. INTER Lăpuşata – A.C.S. MINERUL Berbeşti
A.S. ATHLETICO Băile Govora – A.C.S. VIITORUL Valea Mare

Etapa 8
A.S. Mihăești – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.S. VICTORIA Frînceşti – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
A.S. SPORTING Galicea – C.S. LOTRU Brezoi
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – A.S. Bărbăteşti
A.S. FORESTA Malaia – C.S. Şuşani
C.S. Guşoeni – A.S. INTER Lăpuşata
A.C.S. VÂLCEA SPORT – A.S. Bunești
A.C.S. MINERUL Berbeşti – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
C.S. Mădulari – A.S. ATHLETICO Băile Govora

Etapa 9
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – A.S. SPORTING Galicea
C.S. Şuşani – A.S. Mihăești
A.S. Bunești – A.S. FORESTA Malaia
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – A.S. Bărbăteşti
C.S. LOTRU Brezoi – A.S. VICTORIA Frînceşti
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – C.S. Guşoeni
A.S. INTER Lăpuşata – A.C.S. VÂLCEA SPORT
C.S. Mădulari – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
A.S. ATHLETICO Băile Govora – A.C.S. MINERUL Berbeşti

Etapa 10
A.S. Mihăești – A.S. Bunești
A.S. VICTORIA Frînceşti – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.S. SPORTING Galicea – C.S. Şuşani
A.S. Bărbăteşti – C.S. LOTRU Brezoi
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
A.S. FORESTA Malaia – A.S. INTER Lăpuşata
C.S. Guşoeni – A.S. ATHLETICO Băile Govora
A.C.S. VÂLCEA SPORT – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
A.C.S. MINERUL Berbeşti – C.S. Mădulari

Etapa 11
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – A.S. Bărbăteşti
C.S. Şuşani – A.S. VICTORIA Frînceşti
A.S. Bunești – A.S. SPORTING Galicea
C.S. LOTRU Brezoi – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – A.S. FORESTA Malaia
A.S. INTER Lăpuşata – A.S. Mihăești
A.C.S. MINERUL Berbeşti – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
C.S. Mădulari – C.S. Guşoeni
A.S. ATHLETICO Băile Govora – A.C.S. VÂLCEA SPORT

Etapa 12
A.S. Mihăești – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
A.S. VICTORIA Frînceşti – A.S. Bunești
A.S. SPORTING Galicea – A.S. INTER Lăpuşata
A.S. Bărbăteşti – C.S. Şuşani
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – C.S. LOTRU Brezoi
A.S. FORESTA Malaia – A.S. ATHLETICO Băile Govora
C.S. Guşoeni – A.C.S. MINERUL Berbeşti
A.C.S. VÂLCEA SPORT – C.S. Mădulari

Etapa 13
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – C.S. LOTRU Brezoi
C.S. Şuşani – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
A.S. Bunești – A.S. Bărbăteşti
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – A.S. SPORTING Galicea
A.S. INTER Lăpuşata – A.S. VICTORIA Frînceşti
C.S. Guşoeni – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
A.C.S. MINERUL Berbeşti – A.C.S. VÂLCEA SPORT
C.S. Mădulari – A.S. FORESTA Malaia
A.S. ATHLETICO Băile Govora – A.S. Mihăești

Etapa 14
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
A.S. Mihăești – C.S. Mădulari
A.S. VICTORIA Frînceşti – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
A.S. SPORTING Galicea – A.S. ATHLETICO Băile Govora
A.S. Bărbăteşti – A.S. INTER Lăpuşata
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – A.S. Bunești
C.S. LOTRU Brezoi – C.S. Şuşani
A.S. FORESTA Malaia – A.C.S. MINERUL Berbeşti
A.C.S. VÂLCEA SPORT – C.S. Guşoeni

Etapa 15
C.S. Şuşani – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.S. Bunești – C.S. LOTRU Brezoi
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – A.S. Bărbăteşti
A.S. INTER Lăpuşata – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – A.C.S. VÂLCEA SPORT
C.S. Guşoeni – A.S. FORESTA Malaia
A.C.S. MINERUL Berbeşti – A.S. Mihăești
C.S. Mădulari – A.S. SPORTING Galicea
A.S. ATHLETICO Băile Govora – A.S. VICTORIA Frînceşti

Etapa 16
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – A.S. Bunești
C.S. Şuşani – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
A.S. Mihăești – C.S. Guşoeni
A.S. VICTORIA Frînceşti – C.S. Mădulari
A.S. SPORTING Galicea – A.C.S. MINERUL Berbeşti
A.S. Bărbăteşti – A.S. ATHLETICO Băile Govora
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
C.S. LOTRU Brezoi – A.S. INTER Lăpuşata
A.S. FORESTA Malaia – A.C.S. VÂLCEA SPORT

Etapa 17
A.S. Bunești – C.S. Şuşani
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – C.S. LOTRU Brezoi
A.S. INTER Lăpuşata – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – A.S. FORESTA Malaia
C.S. Guşoeni – A.S. SPORTING Galicea
A.C.S. VÂLCEA SPORT – A.S. Mihăești
A.C.S. MINERUL Berbeşti – A.S. VICTORIA Frînceşti
C.S. Mădulari – A.S. Bărbăteşti
A.S. ATHLETICO Băile Govora – A.S. VIITORUL P. Măglaşi

Etapa 18
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.S. INTER Lăpuşata – C.S. Şuşani
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – A.S. Bunești
A.S. FORESTA Malaia – A.S. Mihăești
C.S. Guşoeni – A.S. VICTORIA Frînceşti
A.C.S. VÂLCEA SPORT – A.S. SPORTING Galicea
A.C.S. MINERUL Berbeşti – A.S. Bărbăteşti
C.S. Mădulari – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
A.S. ATHLETICO Băile Govora – C.S. LOTRU Brezoi

Etapa 19
C.S. Şuşani – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
A.S. Bunești – A.S. INTER Lăpuşata
A.S. Mihăești – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
A.S. SPORTING Galicea – A.S. FORESTA Malaia
A.S. Bărbăteşti – C.S. Guşoeni
A.S. VICTORIA Frînceşti – A.C.S. VÂLCEA SPORT
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – A.C.S. MINERUL Berbeşti
C.S. LOTRU Brezoi – C.S. Mădulari
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – A.S. ATHLETICO Băile Govora

Etapa 20
C.S. Mădulari – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.S. ATHLETICO Băile Govora – C.S. Şuşani
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – A.S. Bunești
A.S. FORESTA Malaia – A.S. VICTORIA Frînceşti
A.S. Mihăești – A.S. SPORTING Galicea
A.C.S. VÂLCEA SPORT – A.S. Bărbăteşti
C.S. Guşoeni – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
A.C.S. MINERUL Berbeşti – C.S. LOTRU Brezoi
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – A.S. INTER Lăpuşata

Etapa 21
A.S. VICTORIA Frînceşti – A.S. Mihăești
A.S. INTER Lăpuşata – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
A.S. SPORTING Galicea – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
A.S. Bărbăteşti – A.S. FORESTA Malaia
C.S. LOTRU Brezoi – C.S. Guşoeni
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – A.C.S. VÂLCEA SPORT
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – A.C.S. MINERUL Berbeşti
C.S. Şuşani – C.S. Mădulari
A.S. Bunești – A.S. ATHLETICO Băile Govora

Etapa 22
C.S. Guşoeni – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.C.S. MINERUL Berbeşti – C.S. Şuşani
C.S. Mădulari – A.S. Bunești
A.S. SPORTING Galicea – A.S. VICTORIA Frînceşti
A.S. Mihăești – A.S. Bărbăteşti
A.S. FORESTA Malaia – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
A.C.S. VÂLCEA SPORT – C.S. LOTRU Brezoi
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
A.S. ATHLETICO Băile Govora – A.S. INTER Lăpuşata

Etapa 23
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – A.S. Mihăești
A.S. Bărbăteşti – A.S. SPORTING Galicea
A.S. VICTORIA Frînceşti – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
C.S. LOTRU Brezoi – A.S. FORESTA Malaia
C.S. Şuşani – C.S. Guşoeni
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – A.C.S. VÂLCEA SPORT
A.S. Bunești – A.C.S. MINERUL Berbeşti
A.S. INTER Lăpuşata – C.S. Mădulari
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – A.S. ATHLETICO Băile Govora

Etapa 24
A.S. FORESTA Malaia – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.C.S. VÂLCEA SPORT – C.S. Şuşani
C.S. Guşoeni – A.S. Bunești
A.S. VICTORIA Frînceşti – A.S. Bărbăteşti
A.S. SPORTING Galicea – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
A.S. Mihăești – C.S. LOTRU Brezoi
C.S. Mădulari – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
A.C.S. MINERUL Berbeşti – A.S. INTER Lăpuşata
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – A.S. ATHLETICO Băile Govora

Etapa 25
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – A.S. Mihăești
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – A.S. VICTORIA Frînceşti
C.S. LOTRU Brezoi – A.S. SPORTING Galicea
A.S. Bărbăteşti – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
C.S. Şuşani – A.S. FORESTA Malaia
A.S. INTER Lăpuşata – C.S. Guşoeni
A.S. Bunești – A.C.S. VÂLCEA SPORT
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – A.C.S. MINERUL Berbeşti
A.S. ATHLETICO Băile Govora – C.S. Mădulari

Etapa 26
A.S. SPORTING Galicea – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.S. Mihăești – C.S. Şuşani
A.S. FORESTA Malaia – A.S. Bunești
A.S. Bărbăteşti – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
A.S. VICTORIA Frînceşti – C.S. LOTRU Brezoi
C.S. Guşoeni – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
A.C.S. VÂLCEA SPORT – A.S. INTER Lăpuşata
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – C.S. Mădulari
A.C.S. MINERUL Berbeşti – A.S. ATHLETICO Băile Govora

Etapa 27
A.S. Bunești – A.S. Mihăești
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – A.S. VICTORIA Frînceşti
C.S. Şuşani – A.S. SPORTING Galicea
C.S. LOTRU Brezoi – A.S. Bărbăteşti
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
A.S. INTER Lăpuşata – A.S. FORESTA Malaia
A.S. ATHLETICO Băile Govora – C.S. Guşoeni
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – A.C.S. VÂLCEA SPORT
C.S. Mădulari – A.C.S. MINERUL Berbeşti

Etapa 28
A.S. Bărbăteşti – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.S. VICTORIA Frînceşti – C.S. Şuşani
A.S. SPORTING Galicea – A.S. Bunești
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – C.S. LOTRU Brezoi
A.S. FORESTA Malaia – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
A.S. Mihăești – A.S. INTER Lăpuşata
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – A.C.S. MINERUL Berbeşti
C.S. Guşoeni – C.S. Mădulari
A.C.S. VÂLCEA SPORT – A.S. ATHLETICO Băile Govora

Etapa 29
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – A.S. Mihăești
A.S. Bunești – A.S. VICTORIA Frînceşti
A.S. INTER Lăpuşata – A.S. SPORTING Galicea
C.S. Şuşani – A.S. Bărbăteşti
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
C.S. LOTRU Brezoi – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
A.S. ATHLETICO Băile Govora – A.S. FORESTA Malaia
A.C.S. MINERUL Berbeşti – C.S. Guşoeni
C.S. Mădulari – A.C.S. VÂLCEA SPORT

Etapa 30
C.S. LOTRU Brezoi – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – C.S. Şuşani
A.S. Bărbăteşti – A.S. Bunești
A.S. SPORTING Galicea – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
A.S. VICTORIA Frînceşti – A.S. INTER Lăpuşata
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – C.S. Guşoeni
A.C.S. VÂLCEA SPORT – A.C.S. MINERUL Berbeşti
A.S. FORESTA Malaia – C.S. Mădulari
A.S. Mihăești – A.S. ATHLETICO Băile Govora

Etapa 31
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
C.S. Mădulari – A.S. Mihăești
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – A.S. VICTORIA Frînceşti
A.S. ATHLETICO Băile Govora – A.S. SPORTING Galicea
A.S. INTER Lăpuşata – A.S. Bărbăteşti
A.S. Bunești – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
C.S. Şuşani – C.S. LOTRU Brezoi
A.C.S. MINERUL Berbeşti – A.S. FORESTA Malaia
C.S. Guşoeni – A.C.S. VÂLCEA SPORT

Etapa 32
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – C.S. Şuşani
C.S. LOTRU Brezoi – A.S. Bunești
A.S. Bărbăteşti – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – A.S. INTER Lăpuşata
A.C.S. VÂLCEA SPORT – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
A.S. FORESTA Malaia – C.S. Guşoeni
A.S. Mihăești – A.C.S. MINERUL Berbeşti
A.S. SPORTING Galicea – C.S. Mădulari
A.S. VICTORIA Frînceşti – A.S. ATHLETICO Băile Govora

Etapa 33
A.S. Bunești – A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.C.S. VIITORUL Valea Mare – C.S. Şuşani
C.S. Guşoeni – A.S. Mihăești
C.S. Mădulari – A.S. VICTORIA Frînceşti
A.C.S. MINERUL Berbeşti – A.S. SPORTING Galicea
A.S. ATHLETICO Băile Govora – A.S. Bărbăteşti
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel – A.S. VIITORUL P. Măglaşi
A.S. INTER Lăpuşata – C.S. LOTRU Brezoi
A.C.S. VÂLCEA SPORT – A.S. FORESTA Malaia

Etapa 34
C.S. Şuşani – A.S. Bunești
C.S. LOTRU Brezoi – A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 – A.S. INTER Lăpuşata
A.S. FORESTA Malaia – A.C.S. VIITORUL Valea Mare
A.S. SPORTING Galicea – C.S. Guşoeni
A.S. Mihăești – A.C.S. VÂLCEA SPORT
A.S. VICTORIA Frînceşti – A.C.S. MINERUL Berbeşti
A.S. Bărbăteşti – C.S. Mădulari
A.S. VIITORUL P. Măglaşi – A.S. ATHLETICO Băile Govora

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *