Programul sezonului regulat în Superliga Vâlcea


Etapa 1         24-08-2019

edit

 

A.C.S. OLTUL Ioneşti – C.S. COZIA Călimăneşti

 

 

F.C. Păuşeşti Otăsău – A.S.C.S.C. Orlești

 

 

A.S. Băile Olăneşti – A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009

 

 

A.F.C. Băbeni – A.S. MINERUL Costeşti

 

 

A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea – A.S. UNIREA Tomşani

 

 

A.S. VIITORUL Budești – C.S. OLTUL Drăgoeşti

 

 

Etapa 2         31-08-2019

edit

 

A.S.C.S.C. Orlești – A.C.S. OLTUL Ioneşti

 

 

A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009 – F.C. Păuşeşti Otăsău

 

 

A.S. MINERUL Costeşti – A.S. Băile Olăneşti

 

\

A.S. UNIREA Tomşani – A.F.C. Băbeni

 

 

C.S. OLTUL Drăgoeşti – A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea

 

Obs: Niculicioiu Vasile

 

C.S. COZIA Călimăneşti – A.S. VIITORUL Budești

 

 

 
Etapa 3         07-09-2019

edit

 

A.C.S. OLTUL Ioneşti – A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009

 

F.C. Păuşeşti Otăsău – A.S. MINERUL Costeşti

 

A.S. Băile Olăneşti – A.S. UNIREA Tomşani

 

A.F.C. Băbeni – C.S. OLTUL Drăgoeşti

 

A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea – A.S. VIITORUL Budești

 

A.S.C.S.C. Orlești – C.S. COZIA Călimăneşti

Etapa 4         14-09-2019

edit

 

A.S. MINERUL Costeşti – A.C.S. OLTUL Ioneşti

 

A.S. UNIREA Tomşani – F.C. Păuşeşti Otăsău

 

C.S. OLTUL Drăgoeşti – A.S. Băile Olăneşti

 

A.S. VIITORUL Budești – A.F.C. Băbeni

 

C.S. COZIA Călimăneşti – A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea

 

A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009 – A.S.C.S.C. Orlești

Etapa 5         21-09-2019

edit

 

A.C.S. OLTUL Ioneşti – A.S. UNIREA Tomşani

 

F.C. Păuşeşti Otăsău – C.S. OLTUL Drăgoeşti

 

A.S. Băile Olăneşti – A.S. VIITORUL Budești

 

A.F.C. Băbeni – A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea

 

A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009 – C.S. COZIA Călimăneşti

 

A.S.C.S.C. Orlești – A.S. MINERUL Costeşti

 
Etapa 6         28-09-2019

edit

 

C.S. OLTUL Drăgoeşti – A.C.S. OLTUL Ioneşti

 

A.S. VIITORUL Budești – F.C. Păuşeşti Otăsău

 

A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea – A.S. Băile Olăneşti

 

C.S. COZIA Călimăneşti – A.F.C. Băbeni

 

A.S. UNIREA Tomşani – A.S.C.S.C. Orlești

 

A.S. MINERUL Costeşti – A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009

Etapa 7         05-10-2019

edit

 

A.C.S. OLTUL Ioneşti – A.S. VIITORUL Budești

 

F.C. Păuşeşti Otăsău – A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea

 

A.S. Băile Olăneşti – A.F.C. Băbeni

 

A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009 – A.S. UNIREA Tomşani

 

A.S.C.S.C. Orlești – C.S. OLTUL Drăgoeşti

 

A.S. MINERUL Costeşti – C.S. COZIA Călimăneşti

Etapa 8         12-10-2019

edit

 

A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea – A.C.S. OLTUL Ioneşti

 

A.F.C. Băbeni – F.C. Păuşeşti Otăsău

 

C.S. COZIA Călimăneşti – A.S. Băile Olăneşti

 

A.S. VIITORUL Budești – A.S.C.S.C. Orlești

 

C.S. OLTUL Drăgoeşti – A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009

 

A.S. UNIREA Tomşani – A.S. MINERUL Costeşti

 
Etapa 9         19-10-2019

edit

 

A.C.S. OLTUL Ioneşti – A.F.C. Băbeni

 

F.C. Păuşeşti Otăsău – A.S. Băile Olăneşti

 

A.S. MINERUL Costeşti – C.S. OLTUL Drăgoeşti

 

A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009 – A.S. VIITORUL Budești

 

A.S.C.S.C. Orlești – A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea

 

C.S. COZIA Călimăneşti – A.S. UNIREA Tomşani

Etapa 10         26-10-2019

edit

 

A.S. Băile Olăneşti – A.C.S. OLTUL Ioneşti

 

F.C. Păuşeşti Otăsău – C.S. COZIA Călimăneşti

 

A.F.C. Băbeni – A.S.C.S.C. Orlești

 

A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea – A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009

 

A.S. VIITORUL Budești – A.S. MINERUL Costeşti

 

C.S. OLTUL Drăgoeşti – A.S. UNIREA Tomşani

Etapa 11         02-11-2019

edit

 

A.C.S. OLTUL Ioneşti – F.C. Păuşeşti Otăsău

 

A.S.C.S.C. Orlești – A.S. Băile Olăneşti

 

A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009 – A.F.C. Băbeni

 

A.S. MINERUL Costeşti – A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea

 

A.S. UNIREA Tomşani – A.S. VIITORUL Budești

 

C.S. COZIA Călimăneşti – C.S. OLTUL Drăgoeşti

 
Etapa 12         09-11-2019

edit

 

C.S. COZIA Călimăneşti – A.C.S. OLTUL Ioneşti

 

A.S.C.S.C. Orlești – F.C. Păuşeşti Otăsău

 

A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009 – A.S. Băile Olăneşti

 

A.S. MINERUL Costeşti – A.F.C. Băbeni

 

A.S. UNIREA Tomşani – A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea

 

C.S. OLTUL Drăgoeşti – A.S. VIITORUL Budești

Etapa 13         16-11-2019

edit

 

A.C.S. OLTUL Ioneşti – A.S.C.S.C. Orlești

 

F.C. Păuşeşti Otăsău – A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009

 

A.S. Băile Olăneşti – A.S. MINERUL Costeşti

 

A.F.C. Băbeni – A.S. UNIREA Tomşani

 

A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea – C.S. OLTUL Drăgoeşti

 

A.S. VIITORUL Budești – C.S. COZIA Călimăneşti

Etapa 14         23-11-2019

edit

 

A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009 – A.C.S. OLTUL Ioneşti

 

A.S. MINERUL Costeşti – F.C. Păuşeşti Otăsău

 

A.S. UNIREA Tomşani – A.S. Băile Olăneşti

 

C.S. OLTUL Drăgoeşti – A.F.C. Băbeni

 

A.S. VIITORUL Budești – A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea

 

C.S. COZIA Călimăneşti – A.S.C.S.C. Orlești

 
Etapa 15         30-11-2019

edit

 

A.C.S. OLTUL Ioneşti – A.S. MINERUL Costeşti

 

F.C. Păuşeşti Otăsău – A.S. UNIREA Tomşani

 

A.S. Băile Olăneşti – C.S. OLTUL Drăgoeşti

 

A.F.C. Băbeni – A.S. VIITORUL Budești

 

A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea – C.S. COZIA Călimăneşti

 

A.S.C.S.C. Orlești – A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009

Etapa 16         07-12-2019

edit

 

A.S. UNIREA Tomşani – A.C.S. OLTUL Ioneşti

 

C.S. OLTUL Drăgoeşti – F.C. Păuşeşti Otăsău

 

A.S. VIITORUL Budești – A.S. Băile Olăneşti

 

A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea – A.F.C. Băbeni

 

C.S. COZIA Călimăneşti – A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009

 

A.S. MINERUL Costeşti – A.S.C.S.C. Orlești

Etapa 17         14-12-2019

edit

 

A.C.S. OLTUL Ioneşti – C.S. OLTUL Drăgoeşti

 

F.C. Păuşeşti Otăsău – A.S. VIITORUL Budești

 

A.S. Băile Olăneşti – A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea

 

A.F.C. Băbeni – C.S. COZIA Călimăneşti

 

A.S.C.S.C. Orlești – A.S. UNIREA Tomşani

 

A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009 – A.S. MINERUL Costeşti

 
Etapa 18         07-03-2020

edit

 

A.S. VIITORUL Budești – A.C.S. OLTUL Ioneşti

 

A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea – F.C. Păuşeşti Otăsău

 

A.F.C. Băbeni – A.S. Băile Olăneşti

 

A.S. UNIREA Tomşani – A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009

 

C.S. OLTUL Drăgoeşti – A.S.C.S.C. Orlești

 

C.S. COZIA Călimăneşti – A.S. MINERUL Costeşti

Etapa 19         14-03-2020

edit

 

A.C.S. OLTUL Ioneşti – A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea

 

F.C. Păuşeşti Otăsău – A.F.C. Băbeni

 

A.S. Băile Olăneşti – C.S. COZIA Călimăneşti

 

A.S.C.S.C. Orlești – A.S. VIITORUL Budești

 

A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009 – C.S. OLTUL Drăgoeşti

 

A.S. MINERUL Costeşti – A.S. UNIREA Tomşani

Etapa 20         21-03-2020

edit

 

A.F.C. Băbeni – A.C.S. OLTUL Ioneşti

 

A.S. Băile Olăneşti – F.C. Păuşeşti Otăsău

 

C.S. OLTUL Drăgoeşti – A.S. MINERUL Costeşti

 

A.S. VIITORUL Budești – A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009

 

A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea – A.S.C.S.C. Orlești

 

A.S. UNIREA Tomşani – C.S. COZIA Călimăneşti

 
Etapa 21         28-03-2020

edit

 

A.C.S. OLTUL Ioneşti – A.S. Băile Olăneşti

 

C.S. COZIA Călimăneşti – F.C. Păuşeşti Otăsău

 

A.S.C.S.C. Orlești – A.F.C. Băbeni

 

A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009 – A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea

 

A.S. MINERUL Costeşti – A.S. VIITORUL Budești

 

A.S. UNIREA Tomşani – C.S. OLTUL Drăgoeşti

Etapa 22         04-04-2020

edit

 

F.C. Păuşeşti Otăsău – A.C.S. OLTUL Ioneşti

 

A.S. Băile Olăneşti – A.S.C.S.C. Orlești

 

A.F.C. Băbeni – A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009

 

A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea – A.S. MINERUL Costeşti

 

A.S. VIITORUL Budești – A.S. UNIREA Tomşani

 

C.S. OLTUL Drăgoeşti – C.S. COZIA Călimăneşti

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *